
BAZAR BIZAR
Handwoven Afghan Rug 310 x 208 cm Carpets & Runners #0656
Ručne tkaný afganský koberec s výrazným charakterom Objavte jedinečný koberec, ktorý do interiéru prináša autentickú atmosféru, remeselnú precíznosť a nadčasový štýl. Tento ručne tkaný afganský koberec zaujme už na prvý pohľad svojou výraznou kresbou, harmonickým spracovaním a prirodzeným šarmom, ktorý sa hodí do moderných aj tradičných priestorov. Prírodná elegancia pre obývačku, jedáleň aj spálňu Vďaka svojmu veľkorysému formátu sa tento koberec krásne vyníma v priestrannej obývačke, pod jedálenským stolom alebo v otvorených interiéroch, kde pomáha vizuálne zjednotiť priestor. Jeho dizajn pôsobí vyvážene, no zároveň dostatočne výrazne, aby sa stal dominantným prvkom miestnosti. Skvelo doplní drevený nábytok, minimalistické zariadenie aj eklekticky ladený interiér. Ručná práca, ktorá dodáva každému kusu originalitu Každý detail tohto koberca nesie stopu poctivej ručnej práce. Tradičné tkanie sa tu spája s citom pre estetiku, vďaka čomu vzniká dekoratívny prvok s dušou a osobitosťou. Jemné odchýlky v štruktúre či kresbe nie sú chybou, ale dôkazom autentického remeselného spracovania, ktoré robí z každého kusu originál. Prečo si vybrať tento koberec Tento ručne tkaný koberec ponúka viac než len praktické využitie. Do interiéru vnáša teplo, textúru a vizuálnu hĺbku, pričom pôsobí elegantne a prirodzene zároveň. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú štýlový interiérový doplnok s orientálnym nádychom, dlhou životnosťou a nadčasovým vzhľadom. Štýlový doplnok s remeselným pôvodom Ak hľadáte výrazný koberec do interiéru, ktorý spojí estetiku, kvalitu a tradičné spracovanie, tento model je výbornou voľbou. Vytvorí útulnú atmosféru, zjemní priestor a zároveň dodá miestnosti charakter, ktorý si všimnete na prvý pohľad.Zobraziť viac
Porovnanie cien
Všetky ceny vrátane DPH; doprava podľa feedu obchodu. Kliknutie vedie priamo na stránku produktu v obchode.
Vývoj ceny (najnižšia cena)
Cenový strážca
Daj mi vedieť, keď cena tohto tovaru klesne.
Detaily produktu
- Značky
- BAZAR BIZAR
- GTIN
- 06097314948962
- Kategórie
- Nábytok
Podobné produkty
Podložka pod hrniec BAZAR BIZAR svetlohnedá 10×10 cmPorovnanie cien z 2 obchodovod 3,75 €
Coaster BAZAR BIZAR Rustic Black MediumPorovnanie cien z 2 obchodovod 3,75 €
Coaster BAZAR BIZAR Rustic Washed White MediumPorovnanie cien z 2 obchodovod 3,75 €
Mahogany Coaster BAZAR BIZAR 10x10 cmPorovnanie cien z 2 obchodovod 3,75 €
Coaster BAZAR BIZAR Rustic Washed Black MediumPorovnanie cien z 2 obchodovod 3,75 €
Coaster BAZAR BIZAR Smooth Dark Brown 10x10 cmPorovnanie cien z 2 obchodovod 3,75 €