
BAZAR BIZAR
Egg Cup BAZAR BIZAR Teak Wood Natural Teak Root Collection
Nie je to ten najobdivuhodnejší pohár na vajcia, aký ste kedy videli? Tento malý pohár, vyrobený z koreňa teakového stromu, je tu, aby dokázal, že aj skromné vajíčko si zaslúži elegantné miesto na odpočinok.. Štýlové podávanie ranných vajíčok ešte nikdy nebolo také jednoduché. Prečo by ste mali zháňať akýkoľvek iný pohár, keď môžete mať pohár na vajcia Teak Root?Zobraziť viac
Porovnanie cien
Všetky ceny vrátane DPH; doprava podľa feedu obchodu. Kliknutie vedie priamo na stránku produktu v obchode.
Vývoj ceny (najnižšia cena)
Cenový strážca
Daj mi vedieť, keď cena tohto tovaru klesne.
Detaily produktu
- Značky
- BAZAR BIZAR
- GTIN
- 07438245989973
- Kategórie
- Nábytok
Podobné produkty
Podložka pod hrniec BAZAR BIZAR svetlohnedá 10×10 cmPorovnanie cien z 2 obchodovod 3,75 €
Coaster BAZAR BIZAR Rustic Black MediumPorovnanie cien z 2 obchodovod 3,75 €
Coaster BAZAR BIZAR Rustic Washed White MediumPorovnanie cien z 2 obchodovod 3,75 €
Mahogany Coaster BAZAR BIZAR 10x10 cmPorovnanie cien z 2 obchodovod 3,75 €
Coaster BAZAR BIZAR Rustic Washed Black MediumPorovnanie cien z 2 obchodovod 3,75 €
Coaster BAZAR BIZAR Smooth Dark Brown 10x10 cmPorovnanie cien z 2 obchodovod 3,75 €