Skip to content

Furniture

3540 produktov
Konferenčný stolík Gallery Direct Brookland 80x80 cm akáciové drevo prírodný Sale

Konferenčný stolík Gallery Direct Brookland 80x80 cm akáciové drevo prírodný

Gallery Direct
725,95 854,06 €
e-lunares.sk
B2B Partner Kovová kartotéka A4, 3 zásuvky, demontovaná, modrá

B2B Partner Kovová kartotéka A4, 3 zásuvky, demontovaná, modrá

B2B Partner
237,39
https://www.b2bpartner.sk
Stôl 30 cm RYU sivá béžová s drážkami Sale

Stôl 30 cm RYU sivá béžová s drážkami

Nova Nook
866,82 1.019,79 €
e-lunares.sk
Hniezdne stolíky Gallery Direct Rowe zlaté sklo/železo 2 ks Sale

Hniezdne stolíky Gallery Direct Rowe zlaté sklo/železo 2 ks

Gallery Direct
315,54 371,22 €
e-lunares.sk
Súprava 2 čalúnených stoličiek MALI sivo-béžová Sale

Súprava 2 čalúnených stoličiek MALI sivo-béžová

Nova Nook
1.361,74 1.602,04 €
e-lunares.sk
B2B Partner Plastový box pre upínač nástroja typu HSK 63, modul 8x8, 1 dutina, červená

B2B Partner Plastový box pre upínač nástroja typu HSK 63, modul 8x8, 1 dutina, červená

B2B Partner
8,24
https://www.b2bpartner.sk
Nočný stolík WoodMan Loft z masívneho bukového dreva 50×38×35 cm WUA-01258 Sale

Nočný stolík WoodMan Loft z masívneho bukového dreva 50×38×35 cm WUA-01258

WoodMan
300,75 375,94 €
e-lunares.sk
ArtPlast Modulová skrinka so zásuvkami, 382 x 290 x 230 mm, 9 zásuviek

ArtPlast Modulová skrinka so zásuvkami, 382 x 290 x 230 mm, 9 zásuviek

Artplast
92,25
https://www.b2bpartner.sk
B2B Partner Konzolový regál, jednostranný, 2000 x 2700 x 624 mm, 6 poschodí

B2B Partner Konzolový regál, jednostranný, 2000 x 2700 x 624 mm, 6 poschodí

B2B Partner
672,81
https://www.b2bpartner.sk
Alfa 3 Šatníková skrinka S6 s úložnými boxami, 9 boxov, 1800 x 900 x 500 mm, cylindrický zámok, sivé dvere

Alfa 3 Šatníková skrinka S6 s úložnými boxami, 9 boxov, 1800 x 900 x 500 mm, cylindrický zámok, sivé dvere

Alfa 3
543,66
https://www.b2bpartner.sk
Kreslo Gallery Direct Jensen ochra dubové drevo 73x74x85 cm Sale

Kreslo Gallery Direct Jensen ochra dubové drevo 73x74x85 cm

Gallery Direct
946,94 1.114,05 €
e-lunares.sk
Alfa 3 Nastaviteľný dielenský stôl MECHANIC I, závesný box na náradie, nadstavba, 1 zásuvka, 2000x685x700-1055 mm, modré

Alfa 3 Nastaviteľný dielenský stôl MECHANIC I, závesný box na náradie, nadstavba, 1 zásuvka, 2000x685x700-1055 mm, modré

Alfa 3
768,75
www.b2bpartner.sk
B2B Partner Prístavba pre kancelárske pracovné stoly PRIMO, 1600 mm, čerešňa

B2B Partner Prístavba pre kancelárske pracovné stoly PRIMO, 1600 mm, čerešňa

B2B Partner
230,01
https://www.b2bpartner.sk
B2B Partner Visiaci zámok na kód

B2B Partner Visiaci zámok na kód

B2B Partner
4,55
https://www.b2bpartner.sk
Barové stoličky 2ks - LBC026B01V1

Barové stoličky 2ks - LBC026B01V1

Vasagle & Songmics
109,93
e-lunares.sk
B2B Partner Okrúhly konferenčný stôl WIRE, priemer 105 cm, dub prírodný

B2B Partner Okrúhly konferenčný stôl WIRE, priemer 105 cm, dub prírodný

B2B Partner
199,26
https://www.b2bpartner.sk
Jedálenská stolička Gallery Direct Widdicombe Taupe 2 ks Sale

Jedálenská stolička Gallery Direct Widdicombe Taupe 2 ks

Gallery Direct
252,40 296,94 €
e-lunares.sk
Jasmínový tanier - hnedý - XL

Jasmínový tanier - hnedý - XL

BAZAR BIZAR
199,95
e-lunares.sk
Servírovací stojan na tortu s kryštálom 32,8 cm

Servírovací stojan na tortu s kryštálom 32,8 cm

BAZAR BIZAR
61,95
e-lunares.sk
B2B Partner Vešiaková stena HORIZONT, 4 háčiky, polica, grafit

B2B Partner Vešiaková stena HORIZONT, 4 háčiky, polica, grafit

B2B Partner
135,30
https://www.b2bpartner.sk
B2B Partner Rohový výškovo nastaviteľný stôl, 160x120 cm, 1 motor, L/P, biela podnož, orech

B2B Partner Rohový výškovo nastaviteľný stôl, 160x120 cm, 1 motor, L/P, biela podnož, orech

B2B Partner
335,79
https://www.b2bpartner.sk
Barová stolička Gallery Direct Hawking hnedá kov/PU 65 cm, 2 ks Sale

Barová stolička Gallery Direct Hawking hnedá kov/PU 65 cm, 2 ks

Gallery Direct
378,68 445,51 €
e-lunares.sk
Drevené lehátko WoodMan bukové drevo krémové čalúnenie WUA-00668 Sale

Drevené lehátko WoodMan bukové drevo krémové čalúnenie WUA-00668

WoodMan
308,00 385,00 €
e-lunares.sk
B2B Partner Kombinovaná kancelárska skriňa PRIMO WHITE, zasúvacie dvere na 2 poschodia, 800 x 420 x 1434 mm, biela/breza

B2B Partner Kombinovaná kancelárska skriňa PRIMO WHITE, zasúvacie dvere na 2 poschodia, 800 x 420 x 1434 mm, biela/breza

B2B Partner
361,62
https://www.b2bpartner.sk