
BAZAR BIZAR
Glass Vase Blue Large Qiezi Glass Collection
Elegant glasvas med modern känsla Den här blå vasen i glas är ett stilfullt val för dig som vill ge hemmet en personlig och sofistikerad touch. Med sin harmoniska form och levande färg blir den snabbt en naturlig blickfångare, oavsett om den placeras på matbordet, i fönstret eller på en hylla. Den passar lika bra med färska snittblommor som ensam som dekorativ inredningsdetalj. En dekorativ detalj som lyfter rummet Glasets mjuka uttryck och den djupa blå tonen skapar en elegant kontrast mot både ljusa och mörka ytor. Vasen fungerar fint i moderna, skandinaviska och mer eklektiska miljöer, där den bidrar med både färg och karaktär. Den är ett enkelt sätt att förnya känslan i kök, vardagsrum eller hall utan att behöva göra stora förändringar. Perfekt för buketter och stilfull styling Tack vare sin välbalanserade form är vasen lätt att använda i olika typer av arrangemang. Fyll den med säsongens blommor, torkade kvistar eller låt den stå tom som ett konstnärligt objekt. Den tidlösa designen gör att den håller sig aktuell över tid och blir en vacker del av din inredning året runt. För dig som söker unik inredning online Letar du efter en dekorativ glasvas som kombinerar design, funktion och exklusiv känsla är detta ett utmärkt val. Den passar perfekt för dig som vill köpa inredningsdetaljer online och samtidigt hitta något som känns både genomtänkt och personligt. En elegant detalj som förhöjer helheten i hemmet med minimal ansträngning.Visa mer
Erbjudande
Alla priser inkl. moms; frakt enligt butikens feed. Klicket leder direkt till produktsidan i butiken.
Prisutveckling (lägsta pris)
Prisbevakning
Meddela mig när den här varan sjunker i pris.
Produktdetaljer
- Märken
- BAZAR BIZAR
- GTIN
- 06097311518557
- Kategorier
- Möbler
Liknande produkter
Coaster BAZAR BIZAR Rustic Washed Black Medium1 erbjudandefrån 40,59 kr
Coaster BAZAR BIZAR Light Brown Smooth 10x10 cm1 erbjudandefrån 40,59 kr
Mahogany Coaster BAZAR BIZAR 10x10 cm1 erbjudandefrån 40,59 kr
Coaster BAZAR BIZAR Rustic Washed White Medium1 erbjudandefrån 40,59 kr
Coaster BAZAR BIZAR Smooth Dark Brown 10x10 cm1 erbjudandefrån 40,59 kr
Coaster BAZAR BIZAR Rustic Black Medium1 erbjudandefrån 40,59 kr