
BAZAR BIZAR
Glass Vase Green 31 cm Yugang Glass Collection
Vază decorativă cu prezență elegantă Adaugă un accent rafinat și natural în orice încăpere cu această vază decorativă din sticlă, creată pentru a pune în valoare atât florile proaspete, cât și aranjamentele decorative simple. Nuanța sa verde aduce prospețime și echilibru vizual, transformând instantaneu atmosfera din bucătărie, dining sau dintr-un colț de relaxare. Design modern, ușor de integrat Cu o formă armonioasă și un aspect contemporan, această piesă se potrivește perfect în decoruri minimaliste, boeme sau naturale. Sticla transparentă cu tentă verde creează un joc plăcut de lumină și oferă un plus de personalitate spațiului, fără să îl încarce. Este acel obiect decorativ care atrage privirea, dar rămâne totodată discret și versatil. Ideală pentru decorul casei Fie că o așezi pe masă, pe un raft sau pe o consolă, vaza aduce un aer proaspăt și sofisticat. Poate fi folosită ca piesă centrală într-un aranjament de sezon sau ca element decorativ de sine stătător, pentru un efect elegant și actual. Este o alegere inspirată pentru cei care caută decorațiuni interioare cu stil și personalitate. Un cadou inspirat pentru iubitorii de design Dacă vrei un obiect decorativ de impact, această vază din sticlă este o opțiune excelentă. Se integrează ușor în orice locuință și oferă un plus de farmec în zona de servire, în spațiile de relaxare sau în decorul de zi cu zi. Un detaliu simplu, dar memorabil, care completează frumos orice ambient.Afișează mai mult
Ofertă
Toate prețurile includ TVA; livrarea conform feedului magazinului. Clicul duce direct la pagina produsului din magazin.
Istoricul prețului (cel mai mic preț)
Alertă de preț
Anunță-mă când scade prețul acestui articol.
Detalii produs
- Mărci
- BAZAR BIZAR
- GTIN
- 06097311499474
- Categorii
- Mobilă
Produse similare
Coaster BAZAR BIZAR Rustic Washed Black Medium1 ofertăde la 19,66 RON
Coaster BAZAR BIZAR Light Brown Smooth 10x10 cm1 ofertăde la 19,66 RON
Mahogany Coaster BAZAR BIZAR 10x10 cm1 ofertăde la 19,66 RON
Coaster BAZAR BIZAR Rustic Washed White Medium1 ofertăde la 19,66 RON
Coaster BAZAR BIZAR Smooth Dark Brown 10x10 cm1 ofertăde la 19,66 RON
Coaster BAZAR BIZAR Rustic Black Medium1 ofertăde la 19,66 RON