
BAZAR BIZAR
Cushion Cover Sahara Fringe Natural Brown 50x50 cm
Copertă de pernă cu aer natural și textură rafinată Această copertă de pernă aduce în locuința dvs. un accent cald și autentic, inspirat de stilurile naturale și relaxate. Nuanta sa brună, plăcută și ușor de integrat, oferă un plus de echilibru vizual și creează o atmosferă primitoare în orice cameră. Este alegerea ideală pentru cei care caută o piesă decorativă discretă, dar cu personalitate. Un detaliu decorativ care schimbă atmosfera Textura fină și aspectul artizanal transformă această husă într-un element decorativ versatil, potrivit pentru amenajări boho, rustice sau contemporane. Se potrivește perfect pe canapea, fotoliu sau pat, adăugând profunzime și un plus de confort vizual. Franjurile delicate completează designul și oferă un farmec relaxat, ușor sofisticat. Confort, stil și versatilitate Fiind realizată din materiale naturale, această copertă oferă o senzație plăcută la atingere și contribuie la un decor aerisit și armonios. Este o alegere inspirată pentru a reîmprospăta rapid aspectul unei încăperi, fără efort și fără compromisuri la capitolul estetică. Se integrează ușor în amenajări moderne, minimaliste sau inspirate din natură. Alegerea potrivită pentru un decor elegant și cald Dacă doriți o husă decorativă care să îmbine simplitatea cu rafinamentul, acest model este o opțiune excelentă. Completează frumos alte accesorii textile și contribuie la crearea unui spațiu relaxant, bine conturat și plin de caracter. O piesă nouă, versatilă și ușor de asortat, perfectă pentru un interior cu stil.Afișează mai mult
Ofertă
Toate prețurile includ TVA; livrarea conform feedului magazinului. Clicul duce direct la pagina produsului din magazin.
Istoricul prețului (cel mai mic preț)
Alertă de preț
Anunță-mă când scade prețul acestui articol.
Detalii produs
- Mărci
- BAZAR BIZAR
- GTIN
- 06097312453499
- Categorii
- Mobilă
Produse similare
Coaster BAZAR BIZAR Rustic Washed Black Medium1 ofertăde la 19,68 RON
Coaster BAZAR BIZAR Light Brown Smooth 10x10 cm1 ofertăde la 19,68 RON
Mahogany Coaster BAZAR BIZAR 10x10 cm1 ofertăde la 19,68 RON
Coaster BAZAR BIZAR Rustic Washed White Medium1 ofertăde la 19,68 RON
Coaster BAZAR BIZAR Smooth Dark Brown 10x10 cm1 ofertăde la 19,68 RON
Coaster BAZAR BIZAR Rustic Black Medium1 ofertăde la 19,68 RON